Auf Deutsch
Auf Deutsch

Dołącz do listy zainteresowanych Kursem języka niemieckiego i odbierz prezent!

Chcesz w końcu naprawdę nauczyć się języka niemieckiego, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Skorzystaj z praktycznego kursu, w którym stawiamy przede wszystkim na MÓWIENIE!
Z każdą kolejną lekcją poznajesz więcej słów i zaczynasz więcej rozumieć!

Wciąż masz chwile zawahania co powiedzieć, załatwiając swoje codzienne sprawy??

Stresują Cię sytuacje, gdy masz zacząć mówić po niemiecku i przez to czujesz się niepewnie?

Chcesz mówić i pisać po niemiecku bezbłędnie?

Chcesz szlifować swój warsztat językowy i zdobyć lepszą pracę?

 

 

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to jestem pewna, że ten kurs będzie dla Ciebie idealny.

Już teraz możesz dołączyć do listy osób zainteresowanych Kursem Języka Niemieckiego w Sprachschule Auf Deutsch!

 

Język niemiecki

Wyobraź sobie, że język niemiecki naprawdę nie musi być taki trudny.

Naprawdę nie musisz zwlekać w nieskończoność z podjęciem lepszej pracy z obawy przed tym, że nie zrozumiesz swoich współpracowników.

Nie musisz się bać, że nie zrozumiesz czegoś w trakcie lekcji i nie będziesz wiedział, jak wrócić do danego tematu.

Ten kurs to spotkania z Lektorem w małej grupie kilku osób. Na zajęciach przede wszystkim MÓWIMY! A to jest najważniejsze w całej nauce.

Już w momencie podjęcia decyzji o rozpoczęciu nauki, możesz być pewien, że tym razem Ci się uda.

Jestem pewna, że każdy może zacząć płynnie mówić po niemiecku!

Z

Warunkiem jest jednak systematyczna nauka i stosowanie nowego zasobu słów i wiedzy gramatycznej w praktyce!

Z

Dlatego właśnie na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego, stworzyłam ten kurs języka niemieckiego już 7 lat temu i wciąż go udoskonalam, aby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby naszych kursantów.

Z

I nie jest to kurs, w którym otrzymasz kilka nagrań i suchą gramatykę, a następnie sam będziesz musiał szukać dodatkowych informacji.

Z

W ramach kursu przeprowadzę Cię kompleksowo przez wszystkie zagadnienia, opierając się na praktycznych przykładach i kładąc nacisk na te kwestie, o które najczęściej pytają osoby uczące się tego języka.

Z

Abyś lepiej przyswajał wiedzę, podczas kursu czeka na Ciebie seria quizów, które pomogą Ci zweryfikować, czy rzeczywiście opanowałeś dany materiał.

Kurs Języka niemieckiego

Dołącz do listy zainteresowanych!

Dostaniesz tym samym gwarancję niższej ceny, bo jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o starcie nowej edycji kursu języka niemieckiego w Sprachschule Auf Deutsch!

 

AUTOR

Kto przygotował ten kurs?

Agnieszka Madej

Jestem trenerką języka niemieckiego specjalizującą się w wykorzystywaniu najnowszych technologii w procesie nauki języka obcego.

Uczę dorosłych komunikacji w języki niemieckim, która pozwala im na samodzielne funkcjonowanie za granicą, zwiększenie ich zarobków oraz poprawienie ich relacji z osobami, wśród których żyją.

Do kursów w Sprachschule AUF DEUTSCH tworzę autorskie programy szkoleniowe, korzystając przy tym z najnowszych zdobyczy metodologii nauczania języków obcych oraz interdyscyplinarnego podejścia psychologiczno-pedagogicznego.

Uczę specjalistów z różnych branż m.in.: medycznej, architektonicznej, informatycznej, logistycznej, elektrycznej, budowlanej, gastronomicznej i wielu innych.

Zajmuję się tym od ponad 7 lat. Zaufało mi dotychczas ponad 300 osób. Wśród moich klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które powierzają mi zadanie podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.

Teraz także i Ty możesz uczyć się niemieckiego efektywnie!

 

 

OPINIE

Co mówią nasi kursanci?

Serdecznie polecam lekcje z Agnieszką, indywidualne podejście, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa. Efektywna nauka, a rezultaty widoczne już po pierwszych lekcjach. Z całego serca polecam.
Diana Z.
Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta prowadząca. Miła oraz bezstresowa atmosfera, brak ocen, więc polecam mającym awersję do tradycyjnej szkoły. Nowoczesne, multimedialne metody nauczania z elementami gier i zdrowej rywalizacji motywują do nauki. Zajęcia odbywają się po polsku co zapewne jest plusem dla zaczynających przygodę z językiem niemieckim. Tylko te 4 godziny w tygodniu, niektórzy mogą czuć niedosyt.
Roman M.
Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, wszystko zawsze świetnie przygotowane. Agnieszka przekazuje wiedzę skutecznie i w ciekawy sposób. Potrafi motywować do nauki. Ćwiczenia są zróżnicowane, uczymy się aktywnie poprzez konwersację. Wszystko jest jasno wytłumaczone, można zawsze zadawać dodatkowe pytania. Ponadto towarzyszy temu naprawdę świetna atmosfera.
Milena O.
Profesjonalne zajecie z j.niemieckiego,prowadzaca bardzo zaangazowana. Ciagle nowe zadania,ciekawe materialy -mozna sie wciagnac w nauke. Sama prowadzaca .... Babka mimo mlodego wieku naprawde wie czego chce i potrafi przekazac swoja ogromna wiedze. Warto,warto,warto!!! Polecam bardzo goraco!!!
Artur G.
Polecam każdemu naukę z Auf Deutsch. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze,otrzymujemy odpowiedź i wyjaśnienie na każde zadawane przez nas pytanie. Materiały do zajęć, jak i same zajęcia przygotowane są w prosty ale interesujący sposób. Wszystko jest przejrzyste i myślę, że z Agnieszką nawet Ci "oporni" są w stanie ogarnąć niemiecka gramatykę.
Monika P.
Współpraca z Agą to sama przyjemność. Indywidualne podejście, fajnie i ciekawie dopasowane tematy, innowacyjne i interaktywne narzędzia do nauki. Aga umie zmotywować najbardziej opornego do nauki a na koniec każdej lekcji zawsze towarzyszy mi to mile uczucie, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Po 2 miesiącach wspólnej pracy czuję, że bariera językowa znika, a niemiecki nie jest taki trudny jak mi się na początku wydawało. Gorąco polecam.
Robert S.
Jeśli poszukujecie kursu języka niemieckiego prowadzonego w profesjonalny sposób gdzie zajęcia są ciekawe i dopasowane do waszych potrzeb to serdecznie poleca wam ten kurs. Jest to dobre miejsce na naukę i przyjemne spędzenie czasu ponieważ cały kurs prowadzony jestem w przemiłej atmosferze ale jeśli myślicie ze nie trzeba sie będzie przykładać i odrabiać zadania to uwaga... Agnieszka was dobrze przypilnuje udanej nauki
Karolina J.